KYK Yurt Tahsilat Sürelerinin Uzatılması Duyurusu


Haberler

KYK Yurt Tahsilat Sürelerinin Uzatılması Duyurusu

Yurt Ücretleri Tahsilat Süresinin Uzatılması

Yurt İdare ve İşletme Yönetmeliğinin 9/c maddesi gereğince yurt ücretleri her ayın son iş günü saat: 14.00’a kadar tahsil edilmesi gerekmektedir.

Ancak çeşitli gerekçelerle Mart 2013 ayı yurt ücretini ödemeyen öğrenci sayısının fazla olması sebebiyle; ödemelerin yalnızca yurt müdürlüklerinden manuel işlem yapılması şartıyla 04.04.2013 tarihi saat:14.00'a kadar uzatılmıştır.

yurt ücreti

eskisehir dumlupınar kyk yurdunda kalıyorum. Yurt ücretini yatırmayı unuttum benim gibi bir çok arkadaşım da aynı durumda kaydımız silinmiş. Ne yapabiliriz, süre uzatılabilir mi?

ağustos 2013 yurt tahsilatı

kyk yurt tahsilatları her ayın son günü saat 14:00 a kadar yapılıyor. bugun bankamatikte ödeme yaparken ilgili numaraya ait yurt tahsilatı bulunmamaktadır yazdı. bugun resmi tatil olduğu için yurt idaresine ulaşamadım. yarın da haftasonu. bankalar da açık değil haliyle. ne yapmam gerekiyo???

Rapor Geçerliliği

Sayın ilgili,
İzmir kyk yurdunda kalmaktayım. Hastalık durumunda raporun geçerli olabilmesi için tam teşekküllü devlet hastanesi onayı mı olması gerekiyor yoksa sağlık ocağı ve özel hastanelerinki de kabul edilir mi ?. Teşekkürler

yurt ücreti tahsilatı

Sayın ilgili,
Eskişehir kyk yurdunda kalmaktayım. Ücreti zamanında ödeyemedim. Uzatılmasını arz ediyorum.

değerli misafir

bu konuları lütfen yurt yönetimine bildiriniz.

yurt ücreti tahsilatı

Sayın ilgili,
Edirne kyk yurdunda kalmaktayım. Ücreti zamanında ödeyemedim. Uzatılmasını arz ediyorum.