KYK Dilekçe Örneği


KYK Dilekçe Örneği,kyk dilekçe

KYK İşlemlerinde kullanılacak dilekçe örneklerine sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
KYK dilekçe örneği ile sizin kendi işlemleriniz için dilekçelerinizi kolaylıkla yazabilmenizi sağlayacaktır. KYK dilekçesi için aşağıda yer alan linklerden size uygun olanını tıklamanız yeterli. KYK dilekçeler için başvuruda bulunan kişilerin iletişim bilgileri üzerinden bilgilendirmelerini gerçekleştirmektedir. KYK dilekçe adresi Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü olup adresi Adresi Kıbrıs Cad. No:4 Kurtuluş – Ankara’dır.

Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü telefonu 0312 430 17 80 ve fax numarası 0312 435 72 84 ‘tür. Aşağıda yer alan örnek dilekçeleri doldurarak bu adresler ve iletişim bilgileri üzerinden Kredi Yurtlar Kurumu yetkililerine ulaştırabilirsiniz.

KYK fazla ödeme iadesi talep dilekçesi için;TIKLAYINIZ

Öğrenim ve Katkı Kredisi Borcunu Erteletmek İsteyenler için Dilekçe Örneği İçin;TIKLAYINIZ

Lisansüstü Öğrenim Görenler İçin Borç Erteleme Dilekçe Örneği
İçin;TIKLAYINIZ

Askerlik Sebebi İle Borç Erteleme Dilekçe İçin;TIKLAYINIZ

şikayet

banakdan fazla param cekildi iletişime gectım durumu anlattım dilekçe yolladım mail olarak ama hala yok dilekçe yollayın diyorlar bu nasıl iş anlamadım ya

kyk burs

ben başvuru yaptım ama sonuçlarda böyle tc kimlik numarası bulunmamaktadır diyor. çıkıp çıkmadıgı bellı degl nasıl öğrenirm bn onu. yurt cıktı ama ne kredi ne burs cıktığı bellidegil

şikayet

bulundugumuz ılde işlerimizi yapacak memur yoksa illa ANKARA ile irtibata geçmemiz gerekiyorsa bu kyk burolarının calışanları ne işe yarıyor. Ankara da ki memurlar profosyonel dierleri amatör memur mu ?